7.690 ден

Нема на залиха

SKU: 3K2T8D2J95Z-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук