4.690 ден

Нема на залиха

SKU: 2118381P477-00010 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук