EMPORIO ARMANI – М Марами и шалови

8.990 ден

Нема на залиха

SKU: 625009CC306-00044 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сива
Димензии 175 × 38 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Волна