3.490 ден

Нема на залиха

SKU: X4PS06XM760-L007 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%ПВЦ