EMPORIO ARMANI – М Паричници

7.490 ден

Нема на залиха

SKU: Y4R165YLA0E-80455 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии 13 × 1 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер