EMPORIO ARMANI – М Паричници

6.590 ден

Нема на залиха

SKU: Y4R324Y020V-81072 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 53%Полиамид 47%Полиестер