EMPORIO ARMANI – М Паричници

8.490 ден 5.094 ден

100%Е.Кожа

Нема на залиха

SKU: Y4R165YI46E-81127 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 12,5 × 2,5 × 9,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Е.Кожа