15.990 ден 12.792 ден

со два пара врвки во различна боја

Нема на залиха

SKU: X4X316XF527-N642 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа