13.990 ден

со два пара врвки во различна боја

Нема на залиха

SKU: X4X537XM678-Q092 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер