13.990 ден
8.394 ден

со два пара врвки во различна боја

Исчисти
Kоличина:
SKU: X4X537XM678-N639 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Големина 45, 46
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер