15.490 ден

100%Kожа

Нема на залиха

SKU: X3X058XM511-N114 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер 100%Говедска кожа