15.990 ден

100%ГОВЕДСКА КОЖА 80%ПОЛИЕСТЕР 20%ПАМУК 100%ПОЛИЕСТЕР

Нема на залиха

SKU: X3X046XM547-R803 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Kожа 80%Полиестер 20%Памук 100%Полиестер