17.790 ден 14.232 ден

Нема на залиха

SKU: X3X024XM702-Q533 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа