17.790 ден 14.232 ден

Нема на залиха

SKU: X4X264XM985-А083 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа