13.990 ден 8.394 ден

Нема на залиха

SKU: X8X033XCC52-R699 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полистер 100%Полиутеран