5.790 ден

Нема на залиха

SKU: 2117701P447-06935 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Пешкири
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Димензии 170 × 100 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук