17.990 ден

Нема на залиха

SKU: Y3L024YH15A-85184 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 11 × 28 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран