6.990 ден 5.592 ден

Ширина на ременот 3cm.

Нема на залиха

SKU: Y3I153YH31A-80001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер