8.390 ден
6.712 ден

ширина 3.5cm

Исчисти
Kоличина:
SKU: Y4S196YDC0G-80001 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Големина 110
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа