16.990 ден 10.194 ден

100%Волна

Нема на залиха

SKU: 6H1MXD1MIXZ-0265 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ролки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Портокалова
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Волна