13.990 ден

73%Вискоза 27%Полиамид

Нема на залиха

SKU: 6H1MX41MIRZ-0353 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ролки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бордо
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 73%Вискоза 27%Полиамид