EMPORIO ARMANI – М Шорцеви за капење

4.390 ден

Нема на залиха

SKU: 2117521P438-03873 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер