EMPORIO ARMANI – М Шорцеви за капење

6.790 ден

Нема на залиха

SKU: 2117331P423-00010 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер