37.990 ден

Kоличина:
SKU: 6L2L622NIIZ-F929 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина IT40, IT42, IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиамид