27.990 ден
16.794 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L2B672NKZZ-F008 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT42
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер