17.190 ден

Нема на залиха

SKU: Y3D166YFO5B-85218 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 10 × 20 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиутеран