14.590 ден 7.295 ден

Нема на залиха

SKU: Y3D166YFO5E-87048 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Сина
Димензии 16-18 × 6,5 × 13,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран