12.390 ден 6.195 ден

Нема на залиха

SKU: Y3D176YFO5B-87034 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 21 × 8 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер