14.990 ден 8.994 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: Y3D158YFN6E-81386 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 30 × 15 × 25 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%ПВЦ