13.490 ден 8.094 ден

Нема на залиха

SKU: Y3B092YH15A-87057 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 7 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран