10.990 ден 5.495 ден

Нема на залиха

SKU: Y3H276YFO5E-87036 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 19 × 5 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран