14.490 ден

Kоличина:
SKU: 6L2M7D2J49Z-0831 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Виолетова
Големина S, M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук