EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

13.990 ден
8.394 ден

High waist, super skinny fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 8N2J202DXIZ0005 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Големина 25, 27
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 67%Памук 32%Полиестер 1%Еластин