EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

14.490 ден
8.694 ден

Boyfriend fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L2J292DN9Z-0941 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Големина 27, 28, 29, 30
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 64%Памук 36%Ликра