EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 8N2J202N9IZ-0005 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 67%Памук 32%Полиестер 1%Еластин