EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

14.490 ден

Kоличина:
SKU: 6L2J202DT7Z-0941 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Големина 26, 27, 28, 29, 30, 31
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 10%Полиестер 5%Еластин 85%Памук