EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

18.990 ден
11.394 ден

High waist, slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 8N2J182DI7Z-0005 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Сива
Големина 26
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 74%Памук 13%Модал 13%Еластин