8.590 ден

Kоличина:
SKU: 6L2T7V2JTAZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Големина S, M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 50%Модал 50%Памук