7.990 ден
4.794 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L2T6G2JQAZ-0999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Големина S, M, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин