7.690 ден 4.614 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 3L2T6K2J07Z-0100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин