EMPORIO ARMANI – Ж Паричници

10.890 ден 5.445 ден

Нема на залиха

SKU: Y3H168YFW9E-87050 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Сина
Димензии 20 × 3 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер