EMPORIO ARMANI – Ж Паричници

10.690 ден 5.345 ден

100%Кожа

2 на залиха

Kоличина:
SKU: Y3H168Y413E-80001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19 × 2 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа