EMPORIO ARMANI – Ж Паричници

11.490 ден 8.043 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: Y3H168YH15A-81386 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 2,5 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер