17.890 ден
8.945 ден

Kоличина:
SKU: X3X024XN203-Q856 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 36.5, 37, 40, 40.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа