16.990 ден
8.495 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: X3X126XN207-Q867 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 36, 37, 37.5, 39, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер