14.690 ден

Kоличина:
SKU: X3X058XN313-S122 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 36, 36.5, 37, 38, 39, 40, 40.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиамид