18.690 ден

Kоличина:
SKU: X3X024XN315-00001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Бела
Големина 35.5, 36, 36.5, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа