13.990 ден
6.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: X3X058XN206-Q862 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 36, 36.5, 39.5, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер