11.390 ден
6.834 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L2J322DP9Z-0941 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Големина 26, 27, 29
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 1%Ликра