25.990 ден

Нема на залиха

SKU: BVD6NMB_E10000_O6000_1007 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 24 × 8 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа